Lustra na drzwiach

wpis w: drzwi szklane, lustra | 1

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wycenę dostawy i montażu lustra na drzwiach i ościeżnicy w lokalu usługowym przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. Lustro należy dopasować do istniejącego (w załączeniu przesyłam zdjęcia). Drzwi mają wymiar 90×200 cm + ościeżnica. Możliwa wizja lokalna. Lokal jest czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 11:00 – 3:00, więc nie ma możliwości zdjęcia drzwi w ciągu dnia. Czy jest możliwość zastosowania szybkoschnącego kleju do lustra, aby drzwi mogły być użytkowane po montażu lustra? Będę bardzo wdzięczna za wycenę i odpowiedź. W razie pytań bardzo proszę o kontakt.

lustra lokal

Pozdrawiam, Weronika

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Jest możliwość lustra przyklejenia na ścianę z możliwością użytkowania zaraz po montażu. Jest jeszcze kilka pytań dotyczących luster. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501 409 150.

Wycena panela i luster

Chciałabym uzyskać wycenę poniższych produktów:
 
Panel: cena panela szklanego hartowanego o wymiarach 60x 270 oraz panela szklanego niehartowanego o tych samych wymiarach. Załączam zdjęcie z internetu. Posiadają może taką grafikę Państwo w swojej ofercie ? 
 
 
Lustro 1: 120×96 załączam zdjęcie dla zobrazowania sytuacji. Prosiłabym o cenę zwykłego lustra łazienkowego z wycięciem na światło oraz cenę lustra z podświetleniem LED – jeśli to ma sens w tym przypadku.  Lustro będzie mocowane do ściany.
Tu prosiłabym również o radę jak rozwiązać przejście z płytek na lustro – może ramka aluminiowa do około lustra przy lustrze zwykłym? Jaka jest grubość lustra z podświetleniem?
 
 

 
 
Lustro 2: 110×70 proszę o wycenę za lustro do makijażu oraz cenę zwykłego lustra łazienkowego. Lustro będzie mocowane do płytek.
Proszę o kontakt w przypadku dodatkowych pytań.
Montaż: Swojczyce
 
Pozdrawiam 
Anna 
 
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy lustra na wymiar jak również panele szklane. Pełna ofertę przesłaliśmy na skrzynkę. Zapraszamy

  1. Katarzyna Woźna

    Dzień dobry,
    Jaki byłby koszt wykonania lustra na drzwi do szafy która chcemy zmienić wygląd i dodać lustro. Wymiary 210 wysokie na 60 szerokie 2 szt takie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *