Drzwi w stylu loftowym

wpis w: drzwi szklane | 0

Witam serdecznie.
Interesuje mnie wykonanie drzwi, rama z metalu i szkło przeźroczyste. Otwór drzwiowy ma wielkość 1,01 m na szerokość oraz 2,03 m na wysokość. Interesują mnie drzwi przesuwne, dwa skrzydła z 3 szprosami, które będą przesuwane jedno na prawo i drugie na lewo na szynie montowanej na ścianie. Jaki rodzaj szyn mają Państwo w swojej ofercie? Mnie interesuje szyna bez maskownicy. Kolor RAL 7021, mat.. Drzwi bez pochwytu/uszek z drugiej strony, jedynie pochwyty do otwierania montowane na froncie. Czy są Państwo w stanie zrealizować zamówienie do połowy stycznia, tak żebym mogła je odebrać 17 lub 18 stycznia? Jaka będzie ostateczna cena tych drzwi? Jak z dostawą takich drzwi, czy jest pod adres czy trzeba samemu udać się do Państwa? Jestem z Wrocławia.

Dziękuję z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta

 

ODP. Dziękujemy za zapytanie. W tym przypadku należy zastosować specjalny system przesuwny z 2 skrzydłami. Koszt wykonania wynosi **** zł. Jeśli pani jest z Wrocławia transport oferujemy gratis. Jeżeli temat podejmiemy w grudniu to jest realna szansa na dotrzymanie terminu w styczniu.

 

Dzień dobry, dostałam namiar na Państwa firmę od przyjaciół z Gdańska, którym wykonywali Państwo szybę w ramie do prysznica.
Jestem zainteresowana loftowymi drzwiami do sypialni – przykładowe zdjęcie w załączniku. Szerokość przejścia od ściany do ściany 202cm, wysokość 250cm. Zastanawiam się tylko czy wygodniejsze będzie otwieranie jednego czy dwóch skrzydeł przy takich gabarytach i mniej więcej przy takim podziale na kwadraty. Jak Państwo uważają?

Pomiar i montaż w Krakowie. Termin realizacji za 3-4 miesiące. Będę wdzięczna za informacje czy podejmą się Państwo wykonania takich drzwi i jakie były by koszty z tym związane. Dziękuję i pozdrawiam,

Magdalena
 
ODP. Dziękujemy za zapytanie. Pełna wycenę przesłaliśmy mailem. Zapraszamy

Szklana ściana typu loft – realizacja Warszawa

Witam, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam szkic ściany, która miałaby stanąć miedzy salonem a kuchnią.

Chciałabym żeby ściana składała się z dwóch elementów ruchomych względem siebie, coś na zasadzie drzwi przesuwanych w szafach. W tym przypadku jeden element mógłby być stały a drugi byłby na niego zsuwany. Proszę o informację czy coś takiego jest w ogóle możliwe. Jeśli tak, proszę o wycenę wykonania takiej mobilnej ściany
Jeśli nie, proszę o koszt wykonania ściany stacjonarnej typu loft, szkło mlecze, wymiary 2.72m wysokość mieszkania, 3m długość ściany
 
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź
Z poważaniem 
 
Odp. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy zabudowy szklane typu loft. Wszelkie szczegóły podaliśmy mailem. Zapraszamy do współpracy.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *